Eşya Paketleme


İnegöl evden eve nakliyatın en önemli hususlarından biriside   paketlemedir. Çünkü özenerek ve itinayla yapılmış paketlemeler sayesinde   tüm eşyalarınız hasar görmeden taşınacaktır.Ulus nakliyat, paketlemede   en iyi ambalaj, kutu ve kağıt vs.. malzemelerini kullanmaktadır.Bütün   vitrin süsleri ve eşyaları ile değerli porselenler öncelikle hasarları   engelleyecek kaliteye sahip kağıtlara sarılmakta ve daha sonra   kutulanmaktadır. Bu zaman dilimi içerisinde siz kahvenizi içerken   elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapacaklar ve kutulama işleri bitince   de taşımaya geçeceklerdir.

Ulus evden eve nakliyat eşya türlerine özel paketleme yöntemleri

Küçük Mutfak Araçları : Kahve  makinası veya blenderlar gibi mutfak  araçları birlikte paketlenir ve  her biri ayrı ayrı kağıda sarıldıktan  sonra kutuya koyulur.Aralarındaki  boşluklar ise gelebilecek hasarları  önlemek amacıyla kağıtla beslenir.

Tabaklar : Tabaklar aralarına  kağıt koyularak sabitlenir ve  dörderlişekilde sarılır.Kolilere  yerleştirme işlemi bittikten sonra  koli içi kağıtla beslenir .Aynı  uygulama bardaklar için de geçerlidir.

Bahçe Araçları : Tüm  aletlerin sapları bir araya gelecek şekilde  bağlanır, çantalara ve  kolilere koyulup ağzı bağlanır. Çalışma  Masaları, Çekmeceler v.b.  Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan  sonra içleri iyice  doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma  masası havalı naylon ve  acem kağıdı ile ambalajlanır.

Yataklar : Özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınırlar.

Kitaplar : Bunun için özel  kitap kolileri kullanılır ve asla  kırılacak eşyalar ile aynı kolilere  koyulmaz.Ev ve Elektronik Eşyalar  Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile  sarıldıktan sonra yumuşak  eşyaların olduğu kolilere alınız

Elbiseler : Elbiseler için en  iyi yol özel kutuya askıları ile  yerleştirmektir.Elbiselerinizi asla  çantalara koymayınız, askılı elbise  kolileri talep edin veya bu kolileri  kullanan personelimizi  bekleyiniz.